Home > Co na biegunkę? > Błagam, nie teraz! Czyli jak radzić sobie z biegunką w nagłych sytuacjach.

Błagam, nie teraz! Czyli jak radzić sobie z biegunką w nagłych sytuacjach.

Smecta na biegunkę - tylko nie teraz

Biegunka to niekomfortowa choroba, która zawsze przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie, utrudniając lub wręcz uniemożliwiając realizację planów. Jak z biegunką odbyć ważne spotkanie biznesowe, przebiec maraton czy zrelaksować się w SPA? Choć nie możemy przewidzieć pojawienia się biegunki, zawsze możemy być przygotowani na walkę z tą chorobą. Najważniejsza jest bowiem szybka reakcja.

 

Szybkie rozwiązanie na biegunkę – czyli SmectaGo

SmectaGo na biegunkę

Rozwiązaniem na biegunkę, które zawsze można mieć pod ręką jest wyrób medyczny SmectaGo zawierający składnik o nazwie diosmektyt.

Jest idealnym rozwiązaniem w nagłych przypadkach, ponieważ dzięki formule gotowej do spożycia zawiesiny można zażyć ją w dowolnym miejscu. Wystarczy otworzyć jednodawkową saszetkę i wprost z niej wypić zawiesinę o karmelowym smaku.

SmectaGo pomaga również na ból brzucha, który często pojawia się przy biegunce. Ten wyrób medyczny może być stosowany przez dorosłych oraz dzieci powyżej 8 lat. Warto spakować go do podręcznej apteczki, kiedy wybieramy się na krótki wyjazd, spakować starszemu dziecku do plecaka, mieć wśród rzeczy, które zabieramy na trening lub po prostu trzymać w torebce lub aktówce.

Dwufazowe działanie

SmectaGo działa dwukierunkowo. Hamuje biegunkę, a także działa na przyczynę dolegliwości. Diosmektyt ma silną zdolność do wiązania bakterii i wirusów, ułatwiając ich eliminację z organizmu. Jednocześnie nie wpływa na ruch jelit, dzięki czemu drobnoustroje, które powinny być usunięte z organizmu, nie zostają w nim zatrzymane. Substancja ta wspomaga także regenerację jelit.

Smecta na biegunkę - tylko nie teraz

Wyrób medyczny SmectaGo na biegunkę jest rozwiązaniem dla osób aktywnych, które nie chcą zmieniać swoich planów przez nagłe dolegliwości. Zapewnia szybką i skuteczną pomoc w każdym miejscu i czasie. Warto mieć go zawsze pod ręką.

2 komentarze do wpisu “Błagam, nie teraz! Czyli jak radzić sobie z biegunką w nagłych sytuacjach.

  1. Hehe… dobry opis. SmectaGO faktycznie działa. Jechałem autostradą, złapało mnie, dobrze że miałem wasze środek medyczny. Pomogło. Nawet z ciekawości sprawdzałem, czy gdzieś na stacjach przy drodze mieli coś podobnego. I nie mieli. Gdybym nie miał waszego produktu, to bym miał ciężką przeprawę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.