Home > Biegunka podróżnych > SmectaGo na biegunkę w podróży

SmectaGo na biegunkę w podróży

smectago w podróży

Gdy wyjeżdżamy na urlop staramy się przygotować na każdą ewentualność. Wiemy, że będąc daleko od domu apteczkę należy mieć zawsze przy sobie. Na pewno pierwszym, co przychodzi nam do głowy, są opatrunki i bandaże oraz leki przeciwbólowe. Pamiętajmy jednak, że podróż w nowe miejsca to także zagrożenie dla naszego organizmu, który będzie mieć styczność z bakteriami i wirusami. Warto przygotować się także na różne dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Nasz wakacyjny bagaż zwykle ma ograniczoną pojemność. Szczególnie w ten podręczny nie można zabrać rzeczy na wszelką ewentualność. Dlatego należy szukać rozwiązań kompleksowych i wygodnych. Taką opcją jest wyrób medyczny na biegunkę, SmectaGo. Ma on postać zawiesiny, która znajduje się w jednorazowej saszetce, która jednocześnie stanowi jedną dawkę preparatu. Zawarta w nim substancja aktywna, czyli diosmektyt, wiąże substancje toksyczne oraz drobnoustroje i ułatwia ich wydalanie z organizmu.

Wyrób medyczny SmectaGo przeznaczony jest do stosowania przy leczeniu przewlekłej biegunki, jak również tej ostrej, która częściej dopada nas na wyjazdach. W tym przypadku bardzo ważne są naturalne właściwości powlekające diosmektytu, dzięki którym ochrania przewód pokarmowy, wspomagając przy tym jego regenerację po uszkadzającym oddziaływaniu bakterii, wirusów i toksyn powodujących biegunkę. SmectaGo na biegunkę jest bardzo wygodna w dawkowaniu. Ma formę zawiesiny, którą można spożyć bezpośrednio z opakowania. W każdej saszetce znajduje się dokładnie jedna dawka. W ten sposób można zadziałać bardzo szybko i zażyć środek w dowolnym momencie: w samochodzie, pociągu, w drodze na spotkanie. Środek SmectaGo na biegunkę można mieć zawsze przy sobie.

 

4 komentarze do wpisu “SmectaGo na biegunkę w podróży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.